Mini 95

465 600 PLN netto


Projekt domu na zgłoszenie Mini 17 to nowoczesny dom do 70 m2 zabudowy. Prosty, piękny, ponadczasowy, bardzo funkcjonalny, z wnętrzem pełnym naturalnego światła i przytulnego ciepła. Ten projekt pozwoli spełnić marzenie o własnym dachu nad głową w ekonomicznym budżecie – jest tani zarówno w budowie, jak i późniejszej eksploatacji. Powierzchnię domu optymalnie rozplanowaliśmy na dwóch kondygnacjach, czytelnie dzieląc wnętrze na wygodne strefy – otwarty parter połączony z tarasem i ogrodem tworzy rodzinną część wspólną, z kolei na poddaszu mieści się zaciszny azyl nocny, optymalnie doświetlony zarówno oknami balkonowymi, jak i połaciowymi. Komfort, prywatność, niskie rachunki za użytkowanie, przytulny taras, na którym przyjemnie odpoczniesz blisko natury to jakość życia we własnym domu, która będzie cieszyć każdego dnia.  Mały i tani dom Mini 17 polecamy bardzo wszystkim, którzy chcieliby skorzystać z programu Polski Ład i wybudować dom w uproszczonej procedurze na podstawie zgłoszenia.

Budowa zgodna z zastosowaną w dokumentacji technicznej izolacją termiczną i materiałami konstrukcyjnymi gwarantuje:– założoną izolacyjność cieplną i akustyczną przegród budowlanych– odpowiednią wytrzymałość i odporność ścian na działanie czynników atmosferycznych– właściwy bilans energetyczny oraz wymagane przepisami parametry sprawności energetycznej budynku– komfort termiczny: izolacja od zimna, gorąca i hałasu– komfort użytkowania, jakość i bezpieczeństwo– zdrowy mikroklimat wnętrz, czyli zdrowy dom


metraż: 95 m²
ilość pokoi: 4P +AK
ilość łazienek: 2
Jesteś zainteresowany?

Dowiedz się więcejWyrażam zgodę na kontakt i zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.


Cookies

Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz używanie przez nas plików cookie. Czytaj więcej.

AKCEPTUJĘ