Mini 1 z garażem 118

526 500 PLN netto


Mini 1 G1 to prosty i tani w budowie dom, który jest jednocześnie nowoczesny, przytulny i ekonomiczny w utrzymaniu. Projekt stawia na funkcjonalność, sprawdzone rozwiązania i codzienną wygodę swoich mieszkańców. Mimo swojej niewielkiej powierzchni, dom zaskakuje świetnie zorganizowanym wnętrzem. Oprócz komfortowego układu pomieszczeń, do dyspozycji jest również zadaszony taras, który stanowi idealne przedłużenie salonu i jadalni. Mini 1 G1 to świetny wybór zarówno dla młodego małżeństwa, singla, jak i osób starszych.

Budowa zgodna z zastosowaną w dokumentacji technicznej izolacją termiczną i materiałami konstrukcyjnymi gwarantuje:- założoną izolacyjność cieplną i akustyczną przegród budowlanych- odpowiednią wytrzymałość i odporność ścian na działanie czynników atmosferycznych- właściwy bilans energetyczny oraz wymagane przepisami parametry sprawności energetycznej budynku- komfort termiczny: izolacja od zimna, gorąca i hałasu- komfort użytkowania, jakość i bezpieczeństwo- zdrowy mikroklimat wnętrz, czyli zdrowy dom


metraż: 118 m²
ilość pokoi: 3P + AK
ilość łazienek: 2
Jesteś zainteresowany?

Dowiedz się więcejWyrażam zgodę na kontakt i zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.


Cookies

Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz używanie przez nas plików cookie. Czytaj więcej.

AKCEPTUJĘ